O nás

Jsme malá rodinná půjčovna se sídlem ve Stříbře. Našim cílem je půjčovat stroje a nářadí všem, kteří potřebují občas někde kopnout, něco srovnat, převézt, nechtějí se u toho servat a finančně vykrvácet.

NOVĚ V PŮJČOVNĚ:

PROFI kombinované kladivo Milwaukee

Připravujeme KONTEJNEROVOU AUTODOPRAVU sypkých i kusových zásilek a strojů do 3,5 t nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

Nepotřebujeme vydělávat velké peníze. Sami víme, jak obtížné občas je zajistit si spolehlivou pracovní sílu nebo techniku na čas, kdy potřebujete. Rozhodli jsme se proto investovat a pořídit nový malotraktor s příslušenstvím jako je minibagrčelní nakladač a mulčovač. Takže pokud jste trošku šikovní a stejně nadšení jako my,  a nechcete být závislí na cizí drahé práci, nabízíme Vám možnost pronajmout si levně stroje, které většinu odvedou za Vás. A vůbec se nemusíte bát, že byste s nimi práci nezvládli.  Zvládne to opravdu každý. Co se traktoru týče, ze začátku to chce trošku cviku, ale pokud jste někdy řídili auto, zvládnete to taky.

Půjčovna není omezena jen na město Stříbro, stroje je možné zapůjčit kamkoliv. K námi nabízeným strojům je možné zapůjčit za minimální cenu i vozík.